*** Hotel Na Velke Hospode ubytovanie Sedlice u Blatne

Hotel Sedlice u Blatne Na Velke Hospode

Ubytovanie Hotel Na Velké Hospode Sedlice u Blatné:
Rodinný hotel sa nachádza v malom mestečku Sedlice na trase Plzeň - České Budejovice, v bývalom štenberskom dome s mázhausom a pôvodnou sgrafitovou výzdobou. Hotel je umiestnený pri hlavnej ceste s možnosťou parkovania na vlastnom uzavretom parkovisku.

Hotel Na Veľkej Hospode Sedlice u Blatné ubytovanie:
Ubytovacia kapacita hotela je 25 miest v 7 izbách. K dispozícii sú 2 až 5 posteľové izby, každá s vlastným sociálnym zariadením (WC, sprchovací kút), TV.

Sedlice u Blatné ubytovanie hotel Na Veľkej Hospode:
V reštaurácii Vám ponúkajú celodenné stravovanie, českú i medzinárodnú kuchyňu, studené, teplé i hotové jedlá, minútky. V letných mesiacoch je k dispozícii záhradná reštaurácia. Vináreň s kapacitou 30 osôb ponúka aj možnosť usporiadania súkromných akcií (svadby, oslavy, školenia, večierky), uzavretá spoločnosť.

Na Veľkej Hospodě Sedlice u Blatné Hotel služby:
Hotelové služby, reštaurácia, detské ihrisko, tenisové kurty. Pre ubytovaných hostí je k dispozícii uzamknuté parkovisko.

Dovolenka južné Čechy Blatná hotel ubytovanie Na Velké Hospode aktivity:
Už od stredoveku je Blatensko známe chovom rýb a samotné mesto Blatná od začiatku 20. storočia pestovaním ruží. Z kultúrnych pamiatok je najznámejší vodný zámok v Blatné s anglickým parkom a oborou. Rad historických pamiatok, ľudová architektúra a krajina vhodná pre peších i cykloturistov, uspokojí aj náročných návštevníkov. Hlavnou dominantou krajiny sú rybníky doplnené rozľahlými lúkami a lesmi. Značené turistické a cyklistické trasy s cykloturistickým náučným chodníkom, ktoré vás privedú ku všetkým zaujímavostiam regiónu. Veľmi atraktívne sú jesenné výlovy rybníkov so sprievodným programom. Prirodzeným kultúrnym centrom regiónu je mesto Blatná. Neďaleko chov koní. V lete možnosť využitia 2 tenisových kurtov.
Hotel Sedlice u Blatne Na Velke Hospode - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Sedlice u Blatne Na Velke Hospode - hotel má reštauráciuHotel Sedlice u Blatne Na Velke Hospode - hotel má vináreňHotel Sedlice u Blatne Na Velke Hospode - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Sedlice u Blatne Na Velke Hospode - k dispozícii letná terasaHotel Sedlice u Blatne Na Velke Hospode - tenis - v blízkosti hotelaHotel Sedlice u Blatne Na Velke Hospode - Iybz sú vybavené televízoromHotel Sedlice u Blatne Na Velke Hospode - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Sedlice u Blatne Na Velke Hospode - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky:
 
Hotel Na Velke Hospode ubytovanie Sedlice u Blatne Aktuálne počasie: skoro zataženo
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 4 °C Nočná tepl.: -2 °C Vietor: 10 m/s